kpb

Baranki w pieluchach - LockeRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

17 kwietnia - Tom Hardy zabiera nas na emocjonującą nocną przejażdżkę samochodową.

BILETY: tylko 12 zł

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 17 kwietnia 2014, godz. 11.00

LOCKE | LOCKE
reż. Steven Knight, Wielka Brytania/USA 2013, 82’

Nagrody Niezależnego Kina Brytyjskiego 2013: najlepszy scenariusz - Steven Knight
- 2 nominacje: najlepszy aktor - Tom Hardy, najlepsze dokonanie techniczne - Justine Wright (montaż)  

Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. Locke to wyjątkowy film, który dosłownie wciska w fotel. 

W tytułowej roli - Tom Hardy, pamiętny także z ról w filmach Mroczny Rycerz powstaje, Szpieg i Gangster. W świetnych rolach drugoplanowych wystąpili Ruth Wilson (Ratując pana Banksa, Jeździec znikąd), zdobywca nagrody BAFTA Andrew Scott znany z roli w serialu Sherlock, renomowany aktor telewizyjny i teatralny, Ben Daniels (Domek z Kart).

„Trzyma widza w żelaznym uścisku - uruchamia lawinę zdarzeń, których zatrzymać już nie sposób” Anita Piotrowska, „Tygodnik Powszechny”

„Najwyższa szkoła jazdy filmowej”
Tadeusz Sobolewski, „Gazeta Wyborcza”

„Mistrzowski one-man show Toma Hardy'ego w filmie wykonanym z precyzją mistrza, w sposób minimalistyczny, ale z głębią, pięknem i znawstwem. „Variety”
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum