kpb

LEGO® przygoda (The LEGO® Movie) 2D - pokazy specjalne // special screenings


sobota, 12 kwietnia 2014, godz. 10.00 & niedziela, 13 kwietnia, godz. 19.00(click HERE for English version)

W sobotę, 12 kwietnia o godz. 10.00 oraz w niedzielę, 13 kwietnia o godz. 19.0.00 odbędą się w Kinie Pod Baranami pokazy specjalne warnerowskiej produkcji LEGO® Przygoda (The LEGO® Movie) - pierwszego pełnometrażowego filmu kinowego przedstawiającego przygody postaci ze świata klocków LEGO.

BILETY:
sobota, 12 kwietnia: 20 zł
niedziela, 13 kwietnia: 20 zł | 14 zł

Film zostanie wyświetlony w wersji oryginalnej
(angielskie dialogi, bez polskich napisów).LEGO® PRZYGODA | THE LEGO® MOVIE
reż. Phil Lord, Christopher Miller, Australia/Dania/USA 2014, 100’

Historia Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana - misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.

Film w reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera (21 Jump Street, Klopsiki i inne zjawiska pogodowe). Największy przebój animowany tego roku.

Głosu postaciom użyczają Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie i Charlie Day, a także Liam Neeson i Morgan Freeman.

„Szalony, dowcipny, nieprzewidywalny i prawie na pewno zachwyci każdego, kto choć raz miał w ręku klocki LEGO.” Olly Richards, Empire Magazine


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum