kpb

Baranki w pieluchach - AdwokatRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

21 listopada prawdziwie gwiazdorski seans: Michael Fassbender, Javier Bardem, Brad Pitt i Penélope Cruz w emocjonującym thrillerze Ridleya Scotta.

BILETY: wyjątkowo 14 zł (wymóg dystrybutora)


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 21 listopada 2013, godz. 11.00

ADWOKAT | THE COUNSELOR
reż. Ridley Scott, USA/Wielka Brytania 2013, 118’

Najnowszy film wybitnego reżysera Ridleya Scotta, twórcy Gladiatora, Prometeusza, Łowcy androidów i Obcego - 8 pasażera Nostromo. Autorem scenariusza filmu jest laureat Pulitzera, znakomity pisarz Cormac McCarthy, autor To nie jest kraj dla starych ludzi i Drogi. Adwokat to jego debiut scenopisarski.

Adwokat to trzymający w napięciu thriller o szanowanym prawniku, który skuszony możliwością zarobienia łatwych pieniędzy wplątuje się w ciemne interesy. Sprawy szybko wymykają się spod kontroli.

Rewelacyjna obsada aktorska: Brad Pitt (Moneyball, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona), Michael Fassbender (Wstyd, Głód), nagrodzony Oscarem Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi, Skyfall), Cameron Diaz (Gangi Nowego Jorku) i nagrodzona Oscarem Penélope Cruz (Vicky Cristina Barcelona). Autorem zdjęć filmu jest stały współpracownik reżysera, Dariusz Wolski.
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum