kpb

Baranki w pieluchach - Dwa życiaRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

7 listopada - kandydujący do Oscara thriller Dwa życia Georga Maasa, wielowymiarowy portret kobiecy z niemiecką historią w tle.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 7 listopada 2013, godz. 11.00

DWA ŻYCIA | ZWEI LEBEN
reż. Georg Maas, Niemcy/Norwegia 2012, 97’

Oficjalny niemiecki kandydat do Oscara 2014
Festiwal Filmowy Biberach 2012: Nagroda Główna dla najlepszego Filmu
MFF w Emden 2013; Audi Festival Kina Niemieckiego 2013: Nagroda Publiczności

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film z udziałem Juliane Köhler (Upadek, Nigdzie w Afryce) i Liv Ullmann. Dwa życia to pełen napięcia dramat psychologiczny, rozliczający się z niemiecką przeszłością.

Rok 1990, upada mur berliński. Choć Katrine - żona, matka i babcia - płynnie mówi po norwesku i na północy Europy mieszka od 20 lat, urodziła się we Wschodnich Niemczech i wychowała w tamtejszym sierocińcu. Matkę odnalazła po wielu ciężkich próbach i dramatycznej ucieczce z NRD przez Morze Bałtyckie. Spokój domowego ogniska, które Katrine stworzyła z kochającym mężem i córką burzy pojawienie się ambitnego prawnika. Mężczyzna prowadzi śledztwo w sprawie dzieci Lebensbornu. Katrine okazuje się być jednym z nich - dzieckiem, które trafiło do sierocińca, bo urodziło się ze związku Norweżki i Niemca podczas II wojny światowej. Katrine stara się zaprzeczyć faktom, zaczyna grzebać w archiwach, spotykać się z ludźmi, których nigdy w życiu nie miała już oglądać. Prawdziwy dramat dopiero się zaczyna.

„Nad wyraz udane połączenie dramatu psychologicznego z thrillerem szpiegowskim.” Sebastian Chosiński, Esensja.pl

„Katrine schwytana w sieć kłamstw, prawników i byłych agentów STASI, jest ofiarą łańcucha dramatycznych wydarzeń, które trzymają widza na krawędzi krzesła.”
Heckler Magazine

„Pełen niuansów występ aktorski Juliane Köhler.” Sarah Ward, ArtsHub
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum