kpb

Frances Ha przedpremierowo

FRANCES HA - pokaz przedpremierowy
sobota, 13 lipca 2013, godz. 23.45

Pełna czaru historia 27-letniej Frances, która każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość - w sobotę na nocnym pokazie przedpremierowym, tydzień przed oficjalną polską premierą.

BILETY: 20 zł (normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (seniorzy)


FRANCES HA | FRANCES HA
reż. Noah Baumbach, USA 2012, 86’ - premiera: 19 lipca

Greta Gerwig (Zakochani w Rzymie) okrzyknięta „Woodym Allenem” w spódnicy w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, ujmującej neurotyczki.

Frances to kwintesencja radości życia i jednocześnie chodząca sprzeczność. Mieszka w Nowym Jorku, ale nie ma swojego mieszkania, jest tancerką, ale na co dzień nie tańczy, ze swoją najlepszą przyjaciółką Sophie właściwie nie rozmawia. Mierzy wysoko, nawet kiedy rzeczywistość brutalnie weryfikuje jej oczekiwania. Każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość i spontanicznie rzuca się w nieznane, zaraz po tym, jak kolejne z jej marzeń i snów okazują się niemożliwe do spełnienia.

Nominowany do Oscara Noah Baumbach z lekkością twórców francuskiej Nowej Fali wprowadza nas w świat nowojorskich artystów, którzy poszukują swojej drogi.

„Ta dziewczyna jest niesamowita. Rozświetla kadr, jest ujmująca, inspirująca, niezdarna, gadatliwa i absolutnie wykręcona.” Film de culte

„Wspaniała, pełna błyskotliwych dialogów historia przyjaźni z finałem zasługującym na owacje na stojąco.” ScreenWeek

Bookmark and Share

archiwum