kpb

Dojrzałe kino: Paryż - ManhattanKino Pod Baranami zaprasza wszystkich Dojrzałych Widzów na cykl seansów DOJRZAŁEGO KINA.

W środowe przedpołudnia prezentujemy wybrany film z bieżącego repertuaru. Pani red. Maria Malatyńska w swojej przedmowie nakreśla ciekawe aspekty oglądanego filmu, a oczekiwanie na seans umila słodki poczęstunek, kawa i herbata. Dojrzałe Kino to niepowtarzalne okazja do spotkania w miłym gronie i dyskusji o dobrym kinie.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: 12 zł
.środa, 10 października 2012, godz.
11.00

PARYŻ - MANHATTAN | PARIS MANHATTAN
reż. Sophie Lellouche, Francja 2012, 77’

Najbardziej „allenowska” ze wszystkich komedii, w których wystąpił Woody Allen!

Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru powraca w komedii Paryż - Manhattan.


Niezawodny Woody Allen, który twierdzi, że o związkach damsko-męskich wie wszystko, tym razem doradza romantycznej Alice szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta). Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest wieczna, to wieki czekać nie będzie!

„Właśnie poznałam wspaniałego mężczyznę! Jest postacią fikcyjną, ale przecież nikt nie jest doskonały” (Woody Allen)

Pełna uroku, bezpretensjonalna komedia romantyczna Sophie Lellouche z Alice Taglioni i Patrickiem Bruelem w rolach głównych.

„Przede wszystkim mistrzowska komedia Sophie Lellouche (...). Magia i radość czynią z filmu jedną ze wspaniałych niespodzianek francuskiego kina.” Excessif

„Dzięki urokowi aktorów odgrywających główne role,
Paryż - Manhattan staje się ucztą dla tych, którzy znajdują radość w inteligentnych komediach romantycznych.” Ouest France
Partnerzy:Bookmark and Share

archiwum