kpb

Dojrzałe kino - Dwoje do poprawkiKino Pod Baranami zaprasza wszystkich Dojrzałych Widzów na cykl seansów DOJRZAŁEGO KINA.

W środowe przedpołudnia prezentujemy wybrany film z bieżącego repertuaru. Pani red. Maria Malatyńska w swojej przedmowie nakreśla ciekawe aspekty oglądanego filmu, a oczekiwanie na seans umila słodki poczęstunek, kawa i herbata. Dojrzałe Kino to niepowtarzalne okazja do spotkania w miłym gronie i dyskusji o dobrym kinie.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: wyjątkowo 14 zł
(wymóg dystrybutora).środa, 3 października 2012, godz.
11.00

DWOJE DO POPRAWKI | HOPE SPRINGS
reż. David Frankel, USA 2012, 100’

Meryl Streep i Tommy Lee Jones w pełnej wdzięku i pikanterii komedii romantycznej o małżonkach, którzy po latach związku próbują na nowo rozniecić namiętność.

Kay (Streep) i Arnold (Lee Jones) są do siebie bardzo przywiązani, ale po kilkudziesięciu latach małżeństwa Kay odczuwa potrzebę dodania szczypty pieprzu do ich związku. Gdy dowiaduje się, że w niewielkim mieście uznany specjalista (Steve Carell) prowadzi skuteczne terapie małżeńskie, usiłuje namówić sceptycznego męża, aby udał się z nią na tygodniowy turnus. Już samo przekonanie upartego Arnolda, by ruszył się z domu, jest niełatwym zadaniem. Jednak prawdziwym wyzwaniem dla obojga okaże się moment, gdy będą musieli na nowo rozniecić iskrę, dzięki której dawno temu postanowili być razem.

„Ten film sprawi, że po powrocie do domu zapragniesz uprawiać seks ze swoim partnerem. Albo przynajmniej się przytulić i wymienić dłuższy niż zwykle pocałunek.” Christy Lemire, Associated Press

Dwoje do poprawki to piękne, zabawne, poruszające i fascynujące spojrzenie na związki i tajemnicze różnice między płciami. (...) Jeśli oboje (Streep i Jones) nie dostaną nominacji do Oscara, to znaczy, że z tym Oscarem jest coś mocno nie w porządku!” Pete Hammond, Boxoffice.com

„To film, który poruszy twoje serce i sprawi, że poczujesz się bardziej sexy!” Sharon Greenthal, The Huffington Post

Dwoje do poprawki to komedia romantyczna, która może uratować niejedno małżeństwo.” Cole Smithey
Partnerzy:


Bookmark and Share

archiwum