kpb

Filmy z różnych stron świata - tydzień 4

Kino Pod Baranami i firma dystrybucyjna Monolith Plus zapraszają na letni cykl projekcji, związany z ekskluzywnymi i jedynymi w Polsce pokazami filmów, które nie miały jeszcze premiery kinowej.

Ideą tego cyklu jest zaoferowanie widzom czegoś wyjątkowego w okresie wakacyjnym i zgromadzenie widowni, pragnącej zobaczyć ciekawe filmy, wykraczające poza standardowy repertuar. W tym celu Monolith Plus organizuje cykl przedpremierowych pokazów czterech filmów w ośmiu miastach Polski.

W Kinie Pod Baranami cykl ruszył 7 lipca.

W ostatnim tygodniu cyklu polecamy:

28 lipca - 3 sierpnia:

KILKA SŁÓW O MIŁOŚCI | MANUALE D’AMORE
reż. Giovanni Veronesi, Włochy 2005, 116'
wyst: Carlo Verdone, Luciana Littizzetto, Silvio Muccino

Kilka słów o miłości... tych kilka, których jeszcze nikt nie powiedział..

Zakochanie się, kryzys, zdrada i opuszczenie – to cztery sytuacje charakterystyczne dla wpadających w pułapkę sercowych uniesień. Film Kilka słów o miłości to studium portretujące cztery pary w czterech różnych fazach związku. Każdy epizod dotyczy innych postaci, ale każdy opowiedziany jest na tle rzymskich uliczek i placów w sposób ciepły i zabawny, barwnie i oryginalnie, z polotem i z dystansem ironii. To film odkrywający tajemnice romansów, skutki zadraśnięć serca i drogę do wiecznej miłości. To uniwersalna historia o tym, co przeżywamy wszyscy. 

Bookmark and Share

archiwum