kpb

Baranki w pieluchach - Lady (seans o 10.45)BARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

24 maja - historia niezwykłej kobiety, która zmieniła bieg historii swojego kraju - LADY w reżyserii Luka Bessona.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 12 zł

czwartek, 24 maja 2012, godz.
10.45

LADY | THE LADY
reż. Luc Besson, Francja/Wielka Brytania 2011, 132’

Kolejna po Żelaznej damie opowieść o kobiecie silniejszej i bardziej wpływowej niż niejeden mężczyzna.

Wyreżyserowana przez Luca Bessona, pełna miłości i poświęcenia, historia laureatki pokojowej nagrody Nobla - Aung San Suu Kyi.

W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji - kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet szczęście swoje i swojej rodziny, aby służyć wyższym celom i stanąć na czele opozycji. Pomimo wielkiego dystansu, długich rozłąk i przeciwnika w postaci niebezpiecznego reżimu, miłość jej męża i dzieci nie słabnie - wręcz przeciwnie - wszyscy będą ją wspierać bardziej niż kiedykolwiek w życiu.

W tytułowej roli - jedna z największych azjatyckich gwiazd kina, Michelle Yeoh (Wyznania gejszy, W stronę słońca, Przyczajony tygrys, ukryty smok). Na ekranie towarzyszy jej m.in. David Thewlis (Mr. Nice, Czas wojny, Nadzy).

Cykl polecają
:

Kreatywka Klub Kangura Młyn Fitness MiastoDzieci.pl Mali Turyści CzasDzieci.pl
Bookmark and Share

archiwum