kpb

Baranki Dzieciom: Nasz Dziadzio (zestaw bajek)

Już 4 marca Kino Pod Baranami rozpoczyna kolejną edycję cyklu Baranki Dzieciom - poranków filmowych dla najmłodszych Widzów! W cyklu wiosennym projekcje odbywać się będą w niedzielne poranki, o godzinie 11.00.

W trosce o kształtowanie kreatywności naszych Milusińskich, po seansach organizowane są warsztaty plastyczne, których tematyka powiązana jest z treścią obejrzanych wcześniej bajek. Jak zwykle dzieci będą miały niepowtarzalną okazję poznania kina „od kuchni” - zachęcamy bowiem do zwiedzania kabiny operatorskiej i zapoznania się z tajemniczymi mechanizmami ruchomych obrazów.

Szczegółowe informacje dotyczące Baranków Dzieciom i program wiosennej edycji cyklu - TUTAJ.

BILETY: tylko 10 zł


niedziela, 4 marca 2012, godz. 11.00

NASZ DZIADZIO - zestaw bajek
, 57’


JAK ZOSTAŁEM DETEKTYWEM
reż. Bronisław Zeman, Polska 1969
Dziadzio opowiada wnuczkowi o czasach, kiedy zabawiał się w detektywa. Zastawiał pułapki na złodzieja, ale efektem tego był fakt, że sam został okradziony.

MOJA PIERWSZA PODRÓŻ
reż. Stanisław Dülz, Polska 1967
Dziadzio opowiada o tym, jak wzniósł się w powietrze jako balast balonu, wylądował na szczycie wysokiej góry, potem dostał się na piracki statek, skąd wyratował go pilot balonu.

JAK ZOSTAŁEM AKTOREM FILMOWYM
reż. Wacław Wajser, Polska 1967
Dziadzio opowiada wnuczkowi swoje przygody związane z filmem, w którym występował jako kaskader i uczestnik szalonych ucieczek i pogoni.

JAK POLOWAŁEM NA LWA
reż. Władysław Nehrebecki, Polska 1967
Dziadzio opowiada wnuczkowi o swoich myśliwskich przygodach w Afryce. Polowanie na lwa zamieniło się w polowanie na myśliwego.

JAK ZOSTAŁEM BOHATEREM DZIKIEGO ZACHODU
reż. Edward Wątor, Polska 1967
Dziadzio opowiada wnuczkowi o spotkaniu z Indianami i bandytami na Dzikim Zachodzie. Opowieść kończy efektowny pojedynkiem przed saloonem.

DUCH W STARYM ZAMKU
reż. Józef Byrdy, Polska 1967
Dziadzio opowiada o czasach, kiedy to był lokajem pewnego lorda. Lord sprzedał zamek Amerykaninowi, który życzył sobie mieć w nim straszącego ducha. Dziadzio skutecznie udawał więc ducha.


Na uczestników pierwszego spotkania wiosennej edycji czekają upominki od Wydawnictwa Zakamarki - nowego barankowego Przyjaciela :)KINO POD BARANAMI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami pięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem Miejsca Przyjaznego Maluchom! Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!

Partnerzy cyklu:

 CzasDzieci.pl             
 

Cykl polecają:
Qlturka.pl   Parenting.pl    Mali Turyści                  MiastoDzieci.pl               
                                          
Bookmark and Share

archiwum