kpb

Zobacz nowego Almodovara i wylosuj nagrodę od Instytutu Cervantesa


OBEJRZYJ NAJNOWSZY FILM PEDRO ALMODÓVARA,  SKÓRA, W KTÓREJ ŻYJĘ  I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU NAGRÓD UFUNDOWANYCH PRZEZ INSTYTUT CERVANTESA W KRAKOWIE
Do wygrania m.in. półroczny kurs języka hiszpańskiego na wybranym poziomie, kursy komputerowe języka hiszpańskiego w systemie AVE, albumy oraz liczne gadżety IC.

Na odwrocie swojego biletu wpisz imię i nazwisko wraz z e-mailem i numerem telefonu. Tak wypełniony bilet wrzuć do pudełka obok kasy Kina.

Loteria trwa od 20 do 29 września 2011 włącznie.

Pełna lista nagród oraz regulamin loterii dostępny poniżej.REGULAMIN LOTERII:


1. Organizatorem loterii jest Instytut Cervantesa w Krakowie oraz Kino Pod Baranami.

2. Loteria skierowana jest do wszystkich widzów, którzy w dniach od 20. do 29. września kupią bilet na film Skóra w której żyję w Kinie Pod Baranami.

3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wpisanie w ustalonym terminie, prawdziwych danych osobowych (imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz e-mail ) na odwrocie biletu na film Skóra w której żyję i wrzucenie kuponu do specjalnej urny stojącej na pierwszym piętrze, przy kasie Kina.

4. Rozstrzygnięcie loterii nastąpi 30 września 2011 roku. Zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie i/lub drogą mailowo.

5. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie zostaną rozlosowane nagrody:

Nagroda główna:
  • półroczny kurs języka hiszpańskiego na wybranym poziomie w Instytucie Cervantesa w Krakowie.
Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę. Kurs można zrealizować w semestrze jesienno-zimowym lub wiosenno-letnim w ramach wolnych miejsc w wybranej grupie w dniu zapisu. Instytut Cervantesa zastrzega sobie, że wybrany kurs może się nie odbyć z przyczyn formalnych.

Pozostałe nagrody:
  • 2 komputerowe kursy języka hiszpańskiego w systemie AVE,
  • album fotograficzny: Óscar Fernández Orengo. A través de mis ojos. Retratos de cineastas del cine español,
  • album opisujący współczesne hiszpańskie teledyski,
  • 2 zestawy gadżetów z logo Instituto Cervantes,
  • 1 reprint plakatu turystycznego z lat dwudziestych,
  • 20 smyczy z logo España.

10. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarznie danych osobowych. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na fan page’u Instytutu Cervantesa w Krakowie oraz na fan page’u Kina Pod Baranami na portalu Facebooku, a także na stronie internetowej Kina Pod Baranami.

11. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy organizatora oraz członkowie ich rodzin.
Bookmark and Share

archiwum