kpb

Baranki w pieluchach - DebiutanciBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

21 lipca - DEBIUTANCI, czyli słodko-gorzka komedia romantyczna z Ewanem McGregorem.

BILETY: tylko 10 zł!

czwartek, 21 lipca, godz. 11.00

DEBIUTANCI | BEGINNERS
reż. Mike Mills, USA 2010, 105’ 

W miłości każdy jest debiutantem.

Debiutanci
to oparty na autentycznej historii, entuzjastycznie przyjęty przez światową krytykę komediodramat z Ewanem McGregorem (Autor widmo) w roli głównej. Partneruje mu nowa gwiazda francuskiego kina Mélanie Laurent (Bękarty wojny) oraz Christopher Plummer (Parnassus).

Główny bohater, Oliver, kilka miesięcy po śmierci ojca, przypadkowo poznaje i zakochuje się w nieprzewidywalnej, pełnej ekscentrycznych pomysłów Annie. Ich związek - zgodnie z życiową filozofią ojca Olivera - udowadnia, że życie zawsze potrafi nas zaskoczyć i okazać się zabawne nawet w najbardziej poważnych momentach.

Debiutanci to film o uczuciach i związkach - zarówno tych, które rodzą się zupełnie przypadkowo, jak i tych, które towarzyszą nam całe życie, choć często dorastamy do nich dopiero po wielu latach.

„Pełna energii opowieść o tym, że zawsze jest dobry czas na zmianę swojego życie, tak by zrobić w nim miejsce na szczęście.” Entertainment Weekly

„Cudownie świeża komedia romantyczna.” New York Magazine

„Ten film pod delikatną powierzchnią skrywa niesłychanie mocne serce.” Time Out
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum