kpb

Chico i Rita - premiera filmu oraz salsoteka!

CHICO I RITA
- premiera filmu oraz salsoteka!
piątek, 1 lipca 2011 

Z okazji premiery filmu CHICO I RITA zapraszamy Widzów Kina Pod Baranami na specjalne wydarzenie towarzyszącesalsotekę organizowaną przez grupę Latin Project. Impreza odbędzie się 1 lipca, po wieczornym pokazie filmu (seans o godz. 20.00) w klubie S 14, przy ul. Sławkowskiej 14.

Dla osób z biletami na film - wstęp na salsotekę gratis!

Kino Pod Baranami, piątek, 1 lipca 2011, godz. 20.00 - pokaz filmu
S 14 (ul. Sławkowska 14), piątek, 1 lipca 2011, godz. 21.00 - salsotekaO filmie:

CHICO I RITA
| CHICO AND RITA
reż. Tono Errando, Javier Mariscal, Fernando Trueba, Hiszpania/Wielka Brytania 2010, 94’

Chico i Rita to animowana opowieść o wielkiej miłości utalentowanego pianisty Chico i pięknej, obdarzonej niezwykłym głosem Rity. Ich wspólna historia zaczyna się na Kubie w 1948 roku, ale los rzuci kochanków do Nowego Jorku, Paryża, a nawet Hollywood.

Bohaterów opartego na prawdziwej historii filmu połączyło pożądanie i muzyka, która odgrywa w Chico i Rita niezwykle ważną rolę. Na doskonałej ścieżce dźwiękowej usłyszymy jazz, cubop, mambo, sambę... To one nadadzą rytm gorącemu uczuciu.

„Ta zmysłowa, słoneczna, urokliwa i ujmująca animacja reżysera z bezwstydną żarliwością numeru Barry’ego Manilowa opowiada historię miłosną rozgrywającą się w nocnych lokalach Hawany i Nowego Jorku.” Peter Bradshaw, The Guardian


O imprezie:

Zapewniamy dobrą muzykę od miłej dla ucha Salsy po bardziej agresywną Timbę przeplatając Sonem oraz Bachatą. Zagrają dla Was dj'e Latin Project.

Każdy znajdzie coś dla Siebie. Klimatem muzycznym przeniesiemy was na gorącą Kubę... :)
Będą też animacje - Wasze ulubione, a także całe mnóstwo innych atrakcji…

Zatem szykujcie pokłady dobrego humoru i buciki do tańczenia!

Start : 21.00
Wstęp : 5 zł
(dla osób z biletem z projekcji filmu Chico i Rita wstęp FREE!)
Bar: wszystko po 4 zł (softy, piwo, drinki)


Grupa Latin Project:

Latin Project
jest krakowską niezależną grupą zajmującą się integracją środowiska skupionego wokół rytmów latynoskich. Jest projektem powstałym z pasji tworzenia i kreatywności, która pobudza do działania.
Początek działalności sięga jesieni 2009r., kiedy to pod tą marką zaczęliśmy organizować pierwsze niezależne salsoteki w krakowskich klubach.

Dziś Latin Project trafia do rzeszy salseros z całego kraju, a dzięki wypracowanej opinii nasze imprezy cieszą się największym zainteresowaniem i frekwencją. Dzięki współpracy z najlepszymi szkołami tańca wspólnie udaje nam się propagować salsę i zachęcać ludzi do udziału w organizowanych kongresach, warsztatach, wyjazdach i eventach.
Bookmark and Share

archiwum