kpb

Baranki w pieluchach - MelancholiaBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

7 lipca - to będzie piękny koniec świata... z Larsem von Trierem.

BILETY: tylko 10 zł!

czwartek, 7 lipca, godz. 11.00

MELANCHOLIA | MELANCHOLIA
reż. Lars von Trier, Dania/Szwecja/Francja/Niemcy 2011, 130’
 
MFF Cannes 2011: nagroda aktorska dla Kirsten Dunst

Apokaliptyczne kino Larsa von Triera, twórcy Antychrysta. Polska premiera filmu odbędzie się już tydzień po oficjalnej premierze na festiwalu w Cannes.


Wystawne weselne przyjęcie Justine (Kirsten Dunst) i Michaela (Alexander Skarsgård) odbywa się w olbrzymiej posiadłości jej siostry (Charlotte Gainsbourg) i szwagra (Kiefer Sutherland). Jednocześnie do Ziemi zbliża się planeta Melancholia, która przez miliony lat skrywała się za Słońcem. To będzie piękny koniec świata.

W rolach głównych Kirsten Dunst (Maria Antonina, trylogia Spider-Man), Charlotte Gainsbourg (Antychryst), Kiefer Sutherland (serial 24 godziny), Stellan Skarsgård (Pewien dżentelmen, Przełamując fale), John Hurt (Człowiek słoń, Propozycja) i Charlotte Rampling (Basen, Młyn i krzyż). 
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum