kpb

Baranki w pieluchach - WenecjaRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

17 czerwca zapraszamy na pokaz najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego, WENECJA

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 17 czerwca, godz. 11.00

WENECJA | WENECJA
reż. Jan Jakub Kolski, Polska 2010, 110'

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni:
najlepsze zdjęcia - Artur Reinhart
najlepszy debiut aktorski - Marcin Walewski
najlepsza scenografia
Nagroda sieci Kina Studyjne i Lokalne

Wenecja
, najnowszy film magika ekranu - Jana Jakuba Kolskiego, twórcy Jasminum i Historii kina w Popielawach, to wyprawa w świat wyobraźni i marzeń.  

Fascynująca, przepięknie sfilmowana opowieść o dorastaniu, ucieczce w marzenia i buncie przeciwko zastanej rzeczywistości.
Wenecja opowiada historię pewnej podróży, która się nie odbyła. Historię, w której siła marzeń pozwoliła zamienić zalaną piwnicę rodzinnej posiadłości w najbardziej romantyczne miasto na Ziemi.

Akcja filmu rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się w otoczeniu kobiet. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy.

Wenecja to film oparty na prozie wybitnego polskiego pisarza Włodzimierza Odojewskiego. Od swojego debiutu w latach 50. Odojewski otrzymał niemal wszystkie najważniejsze nagrody literackie. Jest również wymieniany jako jeden z kandydatów do Literackiej Nagrody Nobla.


Baranki w Pieluchach na Facebooku:
Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum