kpb

Baranki w pieluchach - Zdobyć Woodstock

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

10 grudnia wraz z Angiem Lee ZDOBYWAMY WOODSTOCK!

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 10 grudnia, godz. 11.00


ZDOBYĆ WOODSTOCK | TAKING WOODSTOCK
reż. Ang Lee, USA 2009, 110'

Urocza i zabawna podróż do Ameryki roku 1969, czasów dzieci kwiatów, pokoju i miłości!

Ang Lee, twórca Tajemnicy Brokeback Mountain i Ostrożnie, pożądanie!, powraca komedią o zaskakujących kulisach organizacji słynnego festiwalu muzycznego w Woodstock.

Film jest inspirowany pamiętnikiem Elliota Tibera, który odegrał zasadniczą rolę przy organizacji najbardziej kultowego festiwalu muzycznego w historii. Mężczyzna pracujący w motelu swoich rodziców w Catskills chciał tylko uratować od bankructwa rodzinny interes, a nieświadomie stał się inicjatorem wydarzenia, które przeszło do historii.

Lato 1969 roku. Dekorator wnętrz Elliot (Demetri Martin) odwiedza rodziców, którzy prowadzą podupadający motel El Monaco w górach Catskills, w stanie Nowy Jork. Chce pomóc im uratować motel, który jest ich źródłem utrzymania. Gdy dowiaduje się, że pomysłodawcy planowanego rockowego festiwalu muzycznego stracili pozwolenie na jego organizację w pobliskim miasteczku Wallkill, proponuje głównemu producentowi Michaelowi Langowi (Jonathan Graff) motel rodziców jako bazę; poznaje go też z sąsiadem, Maxem Yasgurem (Eugene Levy), który zgadza się wynająć swą ziemię na teren festiwalowy. Festiwal, który przejdzie do historii jako Woodstock, zmieni nie tylko oblicze kultury popularnej, ale także i jego własne losy.


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści    
Bookmark and Share

archiwum