kpb

Yuku i magiczny kwiat - weekendowe pokazy dla dzieci (MOS)

YUKU I MAGICZNY KWIAT
(reż. Arnaud Demuynck, Rémi Durin)

weekendowe pokazy dla dzieci
sobota-niedziela, 14-15 stycznia 2023, godz. 11.00
Małopolski Ogród Sztuki
(ul. Rajska 12)https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13235_0.jpg


14-15 stycznia zapraszamy do sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) na weekendowe pokazy europejskiej animacji Yuku i magiczny kwiat - przepięknej opowieści o przemijaniu i radości życia, pełnej czarującej muzyki oraz niezwykłych przygód.

Główną bohaterką filmu Yuku i magiczny kwiat jest mała Myszka Yuku, mieszkająca z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!  

Yuku i magiczny kwiat to czarująca opowieść o dorastaniu, poznawaniu świata i godzeniu się z utratą. Pełna magii, wzruszeń i zapierających dech obrazów, wykreowanych przez mistrzów animacji.

Seanse odbędą się w sali kinowej Małopolskiego Ogrodu Sztuki (ul. Rajska 12, piętro -1). Film polecany jest dla dzieci w wieku od 6 lat.


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (senior/klubowy)


O FILMIE:

YUKU I MAGICZNY KWIAT | YUKU ET LA FLEUR DE L'HIMALAYA
(Rémi Durin, Arnaud Demuynck) BE/FR 2022, 65’MFF Młodego Widza Ale Kino! 2022: Udział w konkursie filmów pełnometrażowych
MFF Kino Dzieci 2022: Nagroda Specjalna - Nagroda Jury Zespołu Edukatorów Filmowych, Udział w konkursie głównymNa szczycie najwyższej góry rośnie magiczny kwiat dający wieczne światło. Mała myszka Yuku chce go zdobyć dla swojej babci, która gaśnie. Jej podróż jest długa i pełna przeszkód, ale dzięki swojemu ukulele i piosenkom, które śpiewa, Yuku nawiązuje wiele przyjaźni, co okazuje się najważniejsze i najcenniejsze w tej przygodzie.


ZWIASTUN:
Bookmark and Share

archiwum