kpb

Świętuj z nami pierwsze urodziny E-Kina Pod Baranami!

Pierwsze urodziny platformy e-kinopodbaranami.pl
12 kwietnia 2021
www.e-kinopodbaranami.plJuż od roku, wzbogacamy nasz repertuar o dodatkową ofertę filmową, dostępną za pośrednictwem platformy online e-kinopodbaranami.pl. W tej najmłodszej, wirtualnej sali proponujemy Wam - widzom z całej Polski! - szeroką gamę starannie wyselekcjonowanych tytułów oraz wiele wydarzeń specjalnych, dyskusji i spotkań z filmowcami. W ramach świętowania pierwszej rocznicy uruchomienia platformy, zapraszamy Was do wzięcia udziału w specjalnej urodzinowej promocji, dzięki której będziecie mogli obejrzeć dwa filmy w cenie jednego.

Platforma e-kinopodbaranami.pl była pierwszym wirtualnym kinem w Polsce. Jej stworzenie zostało zainspirowane bezprecedensową sytuacją, w jakiej w związku z rozpoczętym w marcu 2020 lockdownem znalazła się cała branża kinowa. Współpracując z firmą Shift72 z Nowej Zelandii, w miesiąc uruchomiliśmy platformę e-kinopodbaranami.pl, której start został odnotowany przez rozliczne polskie i zagraniczne media.

Z założenia, E-Kino Pod Baranami jest czymś więcej niż tylko zwykłą platformą VOD. To wyjątkowe miejsce w przestrzeni internetowej, stanowiące przedłużenie nasze codziennej działalności. Opiera się ona na autorskim doborze prezentowanych filmów oraz kameralnej atmosferze, sprzyjającej wymianie myśli i opinii.
 
E-Kino Pod Baranami to zarówno filmy nowe, nieprezentowane na kinowym ekranie, jak i starsze tytuły, do których warto wracać. Filmy ułożone są w tematyczne kolekcje, uławiające zapoznanie się z narodowymi kinematografiami czy autorskim stylem znanych reżyserów. Na platformie odbywają się liczne wydarzenia specjalne, cykle filmowe, spotkania z twórcami oraz burzliwe dyskusje. Możecie wybierać z ponad 350 produkcji jakie znajdują się aktualnie w (stale powiększającej się) wirtualnej bibliotece E-Kina!
 
Świętując pierwsze urodziny E-Kina Pod Baranami, a jednocześnie dziękując Wam za udział w tej niezwykłej, wirtualnej przygodzie, przygotowaliśmy specjalną, urodzinową promocję: Dwa filmy w cenie jednego! Każdy, kto 12 kwietnia wykupi dostęp do dowolnego filmu na platformie e-kinopodbaranami.pl, następnego dnia otrzyma od nas w prezencie specjalny kod umożliwiający darmowy dostęp do drugiego filmu.

Spis wszystkich filmów dostępnych na platformie: Filmy od A do Z
Bookmark and Share

archiwum