kpb

Niebo nad Paryżem przedpremierowo!

Przez cały najbliższy tydzień w Kinie Pod Baranami specjalne seanse pod hasłem: PARYŻ NOCĄ - przedpremierowe pokazy NIEBA NAD PARYŻEM - najnowszego filmu Cédrica Klapisch, autora Smaku życia!

Pokazy od piątku do niedzieli oraz w środę i czwartek o godz. 22.15. Dodatkowy seans w piątek o godz. 21.15

Oficjalna premiera filmu już 29 sierpnia!


Oglądając ten film u nas można zdobyć płytę DVD z filmem Zakochany Paryż!
Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy WYPEŁNIĆ KUPON KONKURSOWY dołączony do każdego biletu i wrzucić go do skrzynki przy Kasie.

Losowanie: 22 sierpnia.

Do wygrania: płyty DVD z filmem ZAKOCHANY PARYŻ!


NIEBO NAD PARYŻEM | PARIS
reż. Cédric Klapisch, Francja 2008, 130'

Ciepła historia o uczuciach i radości życia rozgrywająca się w zaułkach i uliczkach Paryża.
Film nakręcony przez Cédrica Klapisch, autora Smaku życia, z udziałem Romaina Duris (główne role w Smaku życia, W rytmie serca i Zakochanym Molierze) i Juliette Binoche

Pierre, profesjonalny tancerz, ma poważne problemy z sercem. Oczekuje na transplantację, która może uratować mu życie. Gwałtowny zdrowotny kryzys sprawia, że Pierre zaczyna postrzegać otaczający go świat i ludzi w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Ucieka w rytm swojego miasta - Paryża. Na nowo odkrywa urok paryskich zaułków, małych kawiarenek, parków i mieszkańców miasta nad Sekwaną. Niespodziewanie zaczyna dzielić z przypadkowymi ludźmi radości i kłopoty. To dzięki nim odkryje siebie na nowo i pozna prawdziwy smak życia.  

Ponadto występują Fabrice Luchini (Bliscy nieznajomi i Zakochany Molier), François Cluzet (Nie mów nikomu), Albert Dupontel (Bardzo długie zaręczynyNieodwracalne) i Karin Viard (Piekło, Time Out).

Paryż Cédrica Klapischa jest pełny serca, czułości i humoru. Danielle Attali, Le Journal du Dimanche

Cédric Klapisch filmuje cały ten mały świat z właściwym sobie talentem i opowiada proste historie, które nie mają w sobie nic z banału, chwyta całą esencję tych pozornie nieznaczących rzeczy w życiu, które mówią przecież wszystko. Nicolas Schaller, TéléCinéObs

Nie popadając ani razu w banał czy łzawy melodramat, Paryż jest filmem urzekającym. Rania Hoballah, Metro


ZWIASTUN (oryginalny):

Bookmark and Share

archiwum