kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Polot

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY:
Polot (reż. Michał Wnuk)
czwartek, 29 października 2020, godz. 22.45
Kino Pod Baranami

 

 


W czwartek, 29 października, zapraszamy studentów na Nocny Klub Filmowy. Na ekranie przedstawiciele młodego pokolenia polskich aktorów: Maciej Musiałowski, Eryk Kulm Jr, Tomasz Włosok w filmie Polot - poruszającej historii o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę. Bilety dla studentów tylko 12 zł!


 
 
Uczestnicy studenckiego Nocnego Klubu Filmowego będą wspólnie przeżywać filmowe emocje oraz dzielić się swoimi wrażeniami podczas dyskusji grupowej. Zachowają jednak przy tym zasady dystansu społecznego i zobowiązani będą do zakrywania nosa oraz ust maseczką lub przyłbicą podczas pobytu na terenie Kina. 

 

 
BILETY: 12 zł  

 
Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć na www.kinopodbaranami.pl.


 
 
O FILMIE:
 
POLOT | POLOT
(Michał Wnuk) PL 2020, 92'
Film prezentowany z angielskimi napisami.


Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?


ZWIASTUN:

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


         

Bookmark and Share

archiwum