kpb

Baranki w Pieluchach: Pewnego razu... w Hollywood

czwartek, 22 sierpnia 2019, godz. 11.00

 

W czwartek, 22 sierpnia o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na najnowszy film Quentina Tarantino Pewnego razu... w Hollywood z Leonardem DiCaprio i Bradem Pittem w rolach głównych. Bilety w cenie 14 zł.

 

W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

 

BILETY: 14 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:

PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD | ONCE UPON A TIME... IN HOLLYWOOD
(Quentin Tarantino) US/GB 2019, 161'

 

 

Pewnego razu... w Hollywood, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając.
W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood. Na ekranie m.in. Margot Robbie (Wilk z Wall Street, Legion Samobójców), Al Pacino (Ojciec chrzestny), Timothy Olyphant (seriale Deadwood, Santa Clarita Diet), Dakota Fanning (Wojna światów, Ocean’s 8), Kurt Russell (Nienawistna ósemka, Strażnicy Galaktyki vol.2) i oczywiście Rafał Zawierucha jako Roman Polański.

 
ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.  

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum