kpb

Baranki w Pieluchach: Obietnica poranka

czwartek, 2 sierpnia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 2 sierpnia, zapraszamy na kolejne spotkanie Baranków w Pieluchach - cyklu pokazów filmowych przeznaczonych dla rodziców z niemowlakami . Na ekranie Pierre Niney oraz Charlotte Gainsbourg w filmie Obietnica poranka na podstawie powieści Romaina Gary'ego.

 

Obietnica poranka Erica Barbiera to adaptacja bestsellerowej autobiografii Romaina Gary'ego, jedynego francuskiego pisarza dwukrotnie uhonorowanego Nagrodą Goncourtów. Reżyser stworzył przejmującą opowieść o macierzyńskiej miłości i najważniejszej relacji w życiu pisarza, która zdeterminowała poniekąd całe jego życie. W rolach głównych wystąpili Pierre Niney, znany polskiej publiczności z filmu Frantz François Ozona, oraz Charlotte Gainsbourg, która za tę rolę otrzymała nominację do Cezara oraz Nagrody Lumiere.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

OBIETNICA PORANKA | LA PROMESSE DE L'AUBE
reż. Eric Barbier, Francja 2017, 131’

Cezary 2018: 4 nominacje - najlepsza aktorka (Charlotte Gainsbourg), najlepszy scenariusz adaptowany (Eric Barbier, Marie Eynard), najlepsza scenografia, najlepsze kostiumy
Nagrody Lumiere 2018: nominacja do nagrody dla najlepszej aktorki (Charlotte Gainsbourg)

Porywająca adaptacja bestsellerowej autobiografii Romaina Gary’ego, który jako jedyny francuski powieściopisarz, dwukrotnie zdobył prestiżową Nagrodę Goncourtów. W rolę Kacewa/Gary’ego wcielił się niezwykle popularny nad Sekwaną Pierre Niney (Frantz, Miłość po francusku), a jego matkę Ninę zagrała niezrównana Charlotte Gainsbourg (Samba, Nimfomanka). Film opowiada o wielkiej, wszechmogącej miłości macierzyńskiej, która buduje wokół dziecka iluzję wspaniałego świata. Dzięki tej niezwykłej i szalonej matce, życie głównego bohatera pełne jest zwrotów akcji, namiętności i tajemnic. Niesamowite przygody, jakich Romain dzięki niej doświadcza, pozwalają mu stać się jednym z czołowych powieściopisarzy XX wieku.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum