kpb

Baranki w pieluchach - Więzy krwiRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 21 sierpnia 2014, godz. 10.45 !!!

WIĘZY KRWI | BLOOD TIES
reż. Guillaume Canet, Francja/USA 2013, 127’

Mroczny film sensacyjny Guilaume’a Caneta (Nie mów nikomu), w którym w głównych rolach wystąpili Clive Owen (Bliżej, Ludzkie dzieci), Billy Crudup (Watchmen: Strażnicy, Wrogowie publiczni) oraz Marion Cotillard (O północy w Paryżu, Imigrantka), Zoe Saldana (Avatar, Zrodzony w ogniu), Mila Kunis (Czarny łabędź) i James Caan (Misery).

Chris (Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną (Cotillard). Kiedy Chris poznaje Natalie (Kunis), pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą (Saldana), byłą dziewczyną zabójcy na usługach mafii. Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?

Więzy krwi rozgrywają się w dusznej atmosferze Nowego Jorku. To „list miłosny dedykowany latom 70-tym” - zachwycali się krytycy tuż po francuskiej premierze - „są tu nieskazitelne kostiumy, wybudowane z rozmachem dekoracje i niemal fetyszystyczne użycie muzyki z lat 70-tych” (Twitch Film).
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum