kpb

Baranki w pieluchach - Take This Waltz (seans o 10.45)BARANKI W PIELUCHACH to wyjątkowe seanse przeznaczone dla Rodziców z małymi dziećmi. Najlepsze filmy prezentujemy w warunkach dostosowanych do wygody Maluchów, Mam i Tatusiów. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk jest przyciszony na tyle, aby nie zakłócać dziecięcego snu. Obsługa Kina natomiast pomaga Mamom wynieść wózki na piętro.

W czwartek, 11 października - Michelle Williams, Seth Rogen i Sarah Silverman w słodko-gorzkiej opowieści o miłości.
Seans o godz. 10.45

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 11 października 2012, godz. 10.45

TAKE THIS WALTZ | TAKE THIS WALTZ
reż. Sarah Polley, Kanada 2011, 116’

Take This Waltz (tytuł pochodzący od piosenki Leonarda Cohena) to słodko-gorzka opowieść o miłości, która fazę pierwszych uniesień ma już za sobą. Zaczyna się tam, gdzie kończą się komedie romantyczne i melodramaty.

28-letnia Margot (Michelle Williams) jest szczęśliwą żoną Lou, autora książek kucharskich (obsadzony wbrew swemu komediowemu emploi Seth Rogen). Ale kiedy Margot poznaje Daniela (Luke Kirby), obydwoje natychmiastowo zakochują się w sobie. Co gorsza, okazuje się, że Daniel mieszka po przeciwnej stronie ulicy. Dwójka bohaterów zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu, próbując zwalczyć namiętności i rodzące się między nimi uczucie.

Gorący, pogodny i kolorowy jak miska owoców Take This Waltz prowadzi widzów z uśmiechem przez znane, ale zawsze aktualne pytanie: co długi związek robi z miłością, seksem i naszym obrazem siebie wzajemnie.

Film Sary Polley, autorki nominowanego do Oscara filmu Away From Her i aktorki znanej m.in. z filmu Życie ukryte w słowach. W rolach głównych nominowana do Oscara za Mój tydzień z Marilyn i Tajemnicę Brokeback Montain Michelle Williams, popularny aktor komediowy Seth Rogen (50/50, Zack i Miri kręcą porno), Luke Kirby oraz znana z ciętego języka komediowa aktorka sceniczna Sarah Silverman.

Patroni medialni
:

MiastoDzieci.pl CzasDzieci.pl


Partnerzy
:


          
Bookmark and Share

archiwum