kpb

Baranki w pieluchach - CosmopolisBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu.

12 lipca - David Cronenberg rusza w podróż z Robertem Pattinsonem po pogrążonym w chaosie Nowym Jorku!

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 12 lipca 2012, godz. 11.00

COSMOPOLIS | COSMOPOLIS
reż. David Cronenberg, Francja/Kanada/Portugalia/Włochy 2012, 108’

65. MFF w Cannes 2012: konkurs główny

Wielki wizjoner kina David Cronenberg (Crash, Niebezpieczna metoda, Nagi lunch) przedstawia ekranizację kultowej powieści Dona DeLillo, jednego z największych współczesnych pisarzy amerykańskich.

Robert Pattinson
w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Towarzyszy mu gwiazdorska obsada: Juliette Binoche (Sponsoring, Zapiski z Toskanii), Paul Giamatti (Bezdroża, Idy marcowe), Mathieu Amalric (Motyl i skafander) i Samantha Morton (Nasza Ameryka).

Świat niedalekiej przyszłości.
Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale...
Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche.
Emocje są silniejsze, ale mniej trwałe. Seks jest mocniejszy, ale bardziej niebezpieczny.
W przyszłości wszystko jest bardziej... Może dlatego, że zbliża się koniec.

Erick Packer, 28-letni miliarder, giełdowy geniusz, bezwzględny manipulator, opuszcza swój superluksusowy apartament na Manhattanie, by przemierzyć ogarnięte chaosem miasto. Będzie to podróż, która na zawsze odmieni jego uporządkowane, pozbawione emocji życie. Z wnętrza swej pancernej limuzyny Erick doświadczy świata, z jakim dotąd nie zetknął się twarzą w twarz.


Cykl polecają
:

Kreatywka Klub Kangura Młyn Fitness MiastoDzieci.pl Mali Turyści CzasDzieci.pl
Bookmark and Share

archiwum