kpb

Letnie Tanie Kinobranie: Plakatowanie #14

LETNIE TANIE KINOBRANIE: PLAKATOBRANIE #14
środa, 7 sierpnia 2019, godz. 12.00-18.00

 
W środę, 7 sierpnia, od godziny 12.00 do 18.00 zapraszamy na czternastą edycję Plakatobrania - cyklicznego kiermaszu plakatów filmowych towarzyszącego Letniemu Taniemu Kinobraniu. Ponownie otwieramy dla Was nasze archiwum, kryjące liczne niespodzianki. Po raz kolejny towarzyszyć nam będzie muzyka. Tym razem swój DJ set zaprezentuje krakowski producent muzyczny Kixnare.

 
Już od ośmiu lat udostępniamy widzom Kina Pod Baranami naszą kolekcję kinowych afiszy, zachęcając miłośników dobrego kina oraz zapalonych kolekcjonerów do wspólnego poszukiwania plakatowych perełek.

 
Każdy, kto 7 sierpnia kupi bilet na seans w Kinie Pod Baranami, będzie mógł wybrać dowolną ilość plakatów z kinowego archiwum. Nasze zbiory będą dostępne od godziny 12.00 do 18.00 na tarasie Pałacu pod Baranami. Czekać na Was będą plakaty ze starszych i nowszych filmów oraz festiwali goszczących na ekranach Kina.


O muzyczną oprawę wydarzenia zadba Kixnare, czyli Łukasz Maszczyński - pochodzący z Częstochowy, a obecnie działający w Krakowie producent i DJ. Kixnare współpracował z wieloma postaciami polskiej sceny hiphopowej, a projekt o "Class of 90's" z 2007 roku, ugruntował jego pozycję na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od 2010 roku współpracuje z rodzimym labelem U Know Me Records, w którym wydał trzy albumy: Digital Garden (2010), Red (2013) oraz Rotations (2014). Kixnare jest także doskonale znany widowni Festiwalu Filmu Niemego, podczas którego wykonywał na żywo muzykę do filmów Droga do Ernoa oraz Alicja w Krainie Czarów. Prowadzi audycję "Rotacje" w Off Radiu Kraków, która nazwą i charakterem nawiązuje do ostatniego albumu Łukasza - "Rotations".


Wydarzeniu partneruje On Lemon Polska oraz Off Radio Kraków.

 
Uwaga!
W razie złej pogody, wydarzenie zostanie przeniesione (lokalizacja lub zmiana daty).

 


Bookmark and Share

archiwum