kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2018): Pamiętnik Florki

Pamiętnik Florki + zajęcia florystyczno-recyklingowe

niedziela, 18 listopada 2018, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 18 listopada, w ramach cyklu Baranki Dzieciom sympatyczna ryjówka Florka będzie uczyć najmłodszych widzów cierpliwości w oczekiwaniu na Wróżkę Zębuszkę i pomoże poradzić sobie z trudnymi, dziecięcymi emocjami. Po seansie Anna Wierzbicka zaprasza maluchy do udziału w zajęciach florystyczno-recyklingowych.

 

PROGRAM: 

niedziela, 18 listopada
11.00
PAMIĘTNIK FLORKI 
- zestaw bajek, 45’
reż. varia, Polska 2014
+ zajęcia florystyczno-recyklingowe

Polski serial animowany, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel,  który pokazuje świat z perspektywy kilkuletniego dziecka.
Główna bohaterka, mała ryjówka Florka jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Nie do końca wierzy wyjaśnieniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i oczywiście dochodzi do własnych wniosków - niekoniecznie słusznych, ale zawsze bardzo nowatorskich. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym zjawiskom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać; oswaja swoje emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Ważną rolę w serialu pełni dom rodzinny - ostoja bezpieczeństwa i spokoju - chociaż rodzice Florki nie zawsze wykazują odpowiednie zainteresowanie problemami córki, a czasem wręcz ich nie rozumieją. Jedna rzecz jest jednak niezmienna - Florka czuje się kochana, co daje jej siłę i wiarę w siebie, a także odwagę do zadawania pytań i pozwala nie zrażać się częstym brakiem odpowiedzi.

Odcinki: PRZYJACIEL | KAKAO | TORBA | ZĘBUSZKA

Zajęcia florystyczno-recyklingowe poprowadzi Anna Wierzbicka, absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka.

 

BILETY: 11 zł

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w
Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:


                         

                        

    

          

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

    

    

Bookmark and Share

archiwum