kpb

Bilet do raju

tytuł oryginalny: Ticket to Paradise

reżyseria: Ol Parker
aktorzy: Julia Roberts, George Clooney

czas trwania: 105 min.
produkcja: USA 2022
premiera: 2022-09-30
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

Dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julia Roberts (Pretty Woman, Notting Hill) i George Clooney (W chmurach, Grawitacja) – ponownie pojawiają się razem na dużym ekranie. Tym razem zdobywcy Oscarów wcielają się w byłe małżeństwo, które wyrusza na rajską wyspę, by odwieść zakochaną córkę od pochopnej decyzji o wyjściu za mąż za lokalnego chłopaka.


Bilet do raju to osadzona wśród przepięknych krajobrazów komedia romantyczna o słodkiej niespodziance, jaką jest druga szansa. Jej reżyserem jest Ol Parker – twórca wielkiego przeboju Mamma Mia! Here We Go Again.


Reżyser o filmie: Kiedy uderzyła pandemia, rzeczy, które wtedy pisałem, nagle wydały się zupełnie nieistotne. Świat całkowicie się zmienił. Pomyślałam o tym, co chciałabym napisać i nad czym pracować w przyszłości, i zdecydowałam się na napisanie czegoś, co sprawi, że ludzie będą szczęśliwi - czegoś radosnego i optymistycznego.


Chociaż Bilet do raju jest przede wszystkim komedią, porusza także głębsze, uniwersalne tematy: miłości, żalu i złożonych emocji związanych z wychowywaniem dzieci. To film o dojrzałych bohaterach o skomplikowanej historii, pełen żartów i humoru, wypełniony wspaniałą energią przez odtwórców głównych ról (prywatnie bliskich przyjaciół).


George i ja zawsze mieliśmy dobrą chemię jako przyjaciele. Podchodzimy też do naszej pracy w podobny sposób. Myślę, że wiele radości daje nam również wzajemne rozśmieszanie się. Dlatego każdy dzień był dla mnie jak poszukiwanie sposobu na rozbawienie George’a. Oboje bardzo dbamy o stworzenie środowiska, w którym ludzie czują się kreatywni i szczęśliwi w pracy. To wydobywa z każdego to, co najlepsze – wspomina Julia Roberts.


| A divorced couple that teams up and travels to Bali to stop their daughter from making the same mistake they think they made 25 years ago.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share